Vzdať sa je ľahké a bojovať ťažšie.

Autor: Lucia Trajčíková | 14.2.2015 o 18:17 | Karma článku: 4,24 | Prečítané:  207x

Hovoria o mne, že som veľký bojovník.  Keby ste len vedeli... Občas  mám chuť schovať sa  do perín. Všetko nechať tak. Môj boj sa pred časom stal  časopis Detto – chcela som vyhovieť ľudom.   Zistila som, že ma to ničí. Nechcem byť  tá, ktorá bude prikyvovať: Áno, urobím to ako chcete vy!  Nebudem sa riadiť pocitmi, lebo je to slabosť, povedal mi raz niekto.  Pocity ma vedu, sú mojou osobnosťou. 

Tak sa stalo, že som začala bojovať so svojím časopisom. Zdalo sa mi, že píšem s veľkou nechuťou a všetko čo som napísala, skončilo v koši.   Ešte sa k tomu pridalo to, že môj časopis je nudný a depresívny! Tak som si povedala: „Fajn! Skončím so všetkým, vrátané časopisu.“  Keď som to zverejnila, že nechcem  pokračovať  vo vydávaní, prišli mi správy a komentáre, že prečo sa vzdávam. Nabilo ma to energiou!   

Potom  ma zase prepadlo, že ho zruším. Áno priznávam: je nudný a depresívny. Bola by to zbabelosť – utiecť a povedať: Aj tak to nik nečíta! Vzdať sa je ľahké a bojovať ťažšie. Pokúsim sa zmeniť nudu, no písať pocitovo budem vždy.  Rada prijímam naozaj dobré rady! 

Ešte jeden odkaz všetkým: Nech sa venujete čomukoľvek, nevzdávajte sa! Robte to s láskou! Možno to osloví málo ľudí, ako časopis Detto. Aj tak to stojí za to :) 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Slovenskí žiaci sa prepadli ešte hlbšie

Výsledky slovenských školákov v testovaní PISA dlhodobo klesajú.

DOMOV

Marek Vagovič: Fico sa potrebuje udržať, aby sa kauzy nevyšetrili

Niektorí novinári berú Ficove výroky o prostitútkach príliš osobne, tvrdí novinár.


Už ste čítali?