Zlatá rybička

Autor: Lucia Trajčíková | 11.2.2014 o 16:55 | Karma článku: 11,31 | Prečítané:  389x

Ako malé dievča som rada pozerala rozprávky. Drží ma to dodnes, ale už je to o niečom inom. Viem, že je to len fantázia a sny a túžby nespadnú z neba len tak z ničoho nič! V detstve uveríte aj na zlatú rybičku, ktorá plní želania. Tak som rozmýšľa, kde takú rybičku zohnať. Pod posteľou nebola, tie z obchodu nerozprávali a aj keď som im rozprávala svoje želania, nič sa nestalo a chodiť som nezačala. Aj ma to ako malú veľmi bolelo a hnevala som sa na rozprávku o zlatej rybičke. V mojich detských očiach ma to sklamalo. Dnes som už dospelá:

 

„Rybičku nehľadám. Nie je žiadna, ktorá by mi dala zdravé nohy, ani otca, ani aby ľudia boli k sebe lepší!"

 

Všetko je na mne, ako sa životu postavím. Neviem chodiť... no a čo... aj tak si môžem ísť kam chcem. Len potrebujem pomoc. Veď dobrí ľudia sú vždy. Otec tu na zemi ma nechce, ale ten v nebi áno. Možno taký odkaz pre vozíčkarov ale aj iných ľudí:

„Život nie je ľahký a dáva aj kopance. Aj mňa už toľkokrát zložil na zem. Mala som pocit, že chcem skončiť svoju etapu života. Pán Boh ma vždy vrátil späť, neviem prečo. Chcem tým povedať, že všetko sa dá zvládnuť s úsmevom a hlavne s Bohom a chuťou žiť" :)

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

EKONOMIKA

Bankomaty majú výročia. Takto vyzerali pred 50 rokmi

Prvý bankomat dali do používania v roku 1967 v Londýne.


Už ste čítali?